הורוסקופ שבועי: 28/05-21/05

$(function(){setImageBanner('3af83fed-3974-40ca-a202-c8164f443d92','/dyncontent/2021/6/19/246f4afb-ddb7-41db-9d7e-6a3c61cfec7b.jpg',13002,'',525,78,false,46569);})

טיפ השבוע למזל סרטן: אתם בפני הוצאות גדולות חדשות, לא בטוח שתצליחו לעמוד בכל

מזל תאומים 21.5 - 21.6

תקופת התחדשות, הצלחתם להתגבר על הרבה קשיים והנה חיים חדשים בכל נושא. בעבודה: תחושה שרבים מכם מיציתם, נגמר לכם, זהו דרך חדשה בפתח עם תחום חדש על הפרק. עסקים: עסקאות חדשות, פרויקטים, חוזים ייחתמו ויצליחו השבוע. פנויים: עליכם לנסות לשפר את הקשר להוריד כעסים ולשכוח עבר. בקשר הקיים זה מזיק לקשר. קשר מרגש ומרתק יתחיל השבוע.

מזל סרטן 22.6 - 22.7

לאחרונה אתם רגישים מתמיד בכל הנושאים. בעבודה: הובטחו לכם מספר דברים בנושא הקידום ודבר לא קרה בינתיים, חלקכם לחוצים וטוענים עד חודש יוני אם לא תקבלו את מבוקשכם, תחליטו אחרת. עסקים: אתם בפני הוצאות גדולות חדשות, לא בטוח שתצליחו לעמוד בכל - עשו חושבים ואל תחרגו מהקיים. פנויים: קשר חדש שהתחיל, התלהבתם, פתאום הקשר האחרון מהעבר צץ שוב לחייכם, מה עכשיו להתמודד? עם שניים: אחד בפה ואחד בלב?

מזל אריה 23.7 - 22.8

המצב הכלכלי טרם הסתדר, עדיין חובות פה ושם. דאגה לבני הבית, הכול על גבכם. בעבודה: מהפך: שנויים יחולו במפתיע הכול  ישתנה בשבוע אחד, חילופי מנהלים, חילופי כוח אדם ועוד, היו זהירים על מקומכם, ואל תכנסו לוויכוח שאינו שייך לכם גם אם זה ירגיז אתכם, ברור שכן. עסקים: עניין חוקי, או מסמך בעניין בית ,תאבו או כל דבר אחר יעסיקו אתכם השבוע, סגירת מעגל במשפט כלשהו. פנויים: אתם בתהליך שינוי מנסים קצת לשפר את הקשר הקיים, לא לגמרי בהצלחה, קשר חדש שיתחיל תתלבטו לגביו.

מזל בתולה 23.8 - 22.9

תוכניות חדשות על הפרק, לימודים, שינוי מקום מגורים. בעבודה: שינויים עיכובים בהחלטות שלכם, ייתכנו שינויים אצל רבים מכם תקבלו הצעה מפתה מחו"ל, הרבה ינהרו בשמחה לשינוי הזה. עסקים: בחו"ל יצליחו השבוע, אל תכנסו להוצאות גדולות. פנויים: קשר חדש יתחיל ובגלל אי הבנה ייתכן שיפסיק ולא תצליחו להסביר את עצמכם, מקור הבעיה הינה הקשבה, אל תשלימו את דברי האחר, אלו התוצאות. קשר קיים מלווה בעליות וירידות מבחינתכם אינו בטוח.

 

מזל מאזניים 23.9 - 23.10

מעבר בית ושינויים בנושאים רבים השבוע, רבים מתכננים נסיעה לחו"ל וחלק מכם להישאר בחו"ל תקופה מסוימת לנסות ולהחליט. בעבודה: אל תמהרו להחליט על שינוי. כדאי להמתין חודש להתבהרות הדברים ואז תחליטו. כמו כן רבים יחליטו לעזוב ולפנות לכיוון תחום אחר. עסקים: מגיעים לכם כספים ממקורות שונים והחזרים ממוסדות, השבוע תקבלו חלק מן הכספים בוודאי סכומים אלו יסייעו לכם בעניין החובות. פנויים: קשר קיים לא נראה לכם כבר, ייתכן תהליך פרידה. רבים בפסק זמן, תקופה לא קלה עברתם, תקופה זו הינה התנקות בעבורכם.

 

מזל עקרב 24.10 - 21.11

אתם מופנמים מאוד, רבים מכם לוקחים עול כבד על עצמם בעיר בעניין הבית והמשפחה. בעבודה: שינויים לא צפויים יחולו השבוע, השינוי הינו לטובתכם המתינו מעט וראו שבקרוב תכנסו לתפקיד אחר וחדש. עסקים: נסיעות לחו"ל ופגישות יידחו, עניין משפטי או חוקי יסתיים השבוע בהצלחה שלכם. פנויים: קשר חדש, התאהבות אקראית מה שלא קרה אף פעם הנה זה בא.  קשר קיים מלווה עליות וירידות, אתם מתלבטים.

מזל קשת 22.11 - 21.12

התחלות והחלטות חדשות לכם. תחום חדש בחיים, מיציתם בשגרה ארוכת טווח והגיע הזמן לשנות הכול. בעבודה: רבים מכם זמן רב חושבים איך למצוא משהו אחר והשבוע תחליטו מה לעשות עם עצמכם, כמו כן בשורה טובה השבוע ביום חמישי. עסקים: עסקי נדל"ן בארץ ובחו"ל יצליחו מאוד, עסקים רבים ייפתחו.  פנויים: בקשר הקיים נתתם המון הזדמנויות חלקם עמדו בזה והשתנו וחלק לא השתנה דבר. קשר מחודש במרכז מסחרי או במקום העבודה, פעם נפגשתם והקשר לא מומש היום הקשר כפי הנראה יוכיח את עצמו.

מזל גדי 22.12 - 20.1

תקופה לא קלה, אתם מצליחים לעבור את הקושי בקלות. רבים חושבים על רכישת בית. בעבודה: רבים יצאו להשתלמות מטעם העבודה בארץ ובחו"ל קבלו באהבה אתם בפני תקופת שינוי דרסטית תפקיד חדש ובכיר על הכוונת. עסקים: נסיעות לחו"ל לצורך שותפות חדשה, תחזרו עם בשורות טובות ושותפות חדשה. פנויים: קשר קיים מתיש אתכם, עליות וירידות הלוך חזור ואתם ממשיכים, הציבו גבולות, עשו החלטות, מתכונת זו יכולה להמשיך עוד זמן רב. קשר חדש יתחיל עם המון אהבה.

מזל דלי 21.1 - 18.2

נסיעות, בילויים, הנאות, חופש אתם זקוקים לזה. רבים עסוקים בתחום חדש בחיים לקריירה חדשה. בעבודה: רבים יופתעו לקבל תפקיד חדש באופן אקראי, יתפנה מקום ותוכלו להנות מתפקיד חדש, כמו כן רבים לא ירצו ללכת על זה. לגרסתם התפקיד לא מתאים להם, התפקיד מסוג עבודה בתנאי לחץ. עסקים: שבוע עמוס, מלווה שנויים לא צפויים רבים יחליטו על מעבר העסק לעיר אחרת, מושב או קיבוץ או א. תעשייה קרוב לאזור המגורים שלכם. פנויים: קשר קיים הצעות נישואין, למרות שיש כאלו עדיין שטרם הצליחו להביא את הקשר על מקומו.

מזל דגים 19.2 - 20.3

התלבטויות בכל נושא השבוע, אתם במקרים מסויימים בין הפטיש לסדן, לוקחים המון על עצמכם ותחושת חוסר מנוח לכם. בעבודה: השבוע תזכו לקבל תפקיד חדש ממש כפי שביקשתם לעצמכם, ותוך זמן קצר תסעו לחו"ל להשתלמות בעקבות הקידום. עסקים: ענייני הכספים מתנדנדים כרגע, אינכם שלמים עם שותפויות שעשיתם לפני כחודשיים, מצד שני השותפות טובה עבורכם, הרגישות והחשדנות שלכם שולטים במצב כרגע. המתינו מעט ותבינו לא תמיד אתם צודקים, אתם בשעת לחץ כרגע, קשה לכם להתמודד. פנויים: קשר ארוך מאוד שאינכם יודעים לאן יוביל, כפי הנראה אתם תזמו שיחה בעניין הגבולות ותשאלו עד מתי? אז עד שתחליטו.

מזל טלה 21.3 - 20.4

אתם עייפים מאוד וזקוקים לחופש, חשוב לכם מאוד לצאת לחופש זמן רב לא עשיתם משהו למענכם. בעבודה: רבים מכם הולכם למקום העבודה, מתוך התחייבות למשפחה ולבית. אין לכם סיפוק ואהבה למקום, זמן רב אתם רוצים לשנות וזה לא קורה. זוהי העת לשנות. עסקים: רבים מכם יסגרו עסקים, יהיו כאלו שיפתחו בתחום אחר, וכאלו שהגיע הזמן לסגור וליהנות וכאלו שההשקעה לא מצדיקה. פנויים: אתם בתחושת ויתור והקרבה בקשר הקיים, כך הרגלתם את הקשר. רבים מכם עדיין שרויים בעבר ולא מצליחים להתחבר לקשר חדש. 

מזל שור 21.4 - 20.5

תקופה זו מקשה עליכם את החיים, הרגלתם את כל הסובבים שאתם הכול למענם ואת עצמכם הזזתם הצידה. בעבודה: שינוי מקום עבודה לרבים מכם, בראיונות עבודה תצליחו להתקבל כבר למקום עבודה חדש ייתכן ויכוח או אי הבנה במקום עבודה קיים נושאי המחשבים, הייטק, סלולר וכל הנושא טכני יצליחו השבוע ועוד תחומי הרהיטים יצליחו מאוד השבוע. פנויים: השבוע תמצאו את בחיר/ת ליבכם, במפגש משפחתי או אירוע משפחתי תכירו את הקשר שילווה אתכם לחופה.      

 

$(function(){setImageBanner('1e586468-a0a9-483a-bfdb-f6c453c43827','/dyncontent/2021/6/19/246f4afb-ddb7-41db-9d7e-6a3c61cfec7b.jpg',13002,'',525,78,false,46570);})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה