הורוסקופ שבועי: 19/02-12/02

$(function(){setImageBanner('103e73cb-d5d3-4647-b3bb-17e54fe58af3','/dyncontent/2021/10/20/418c7b53-3fda-4d7c-93e5-67ff293cfd15.jpg',13606,'',525,78,false,46569);})

טיפ השבוע למזל טלה: קשר חדש יצליח להשכיח מכם את העבר

מזל דלי 21.1 - 18.2

אתם בדאגה, דברים רבים השתנו השבוע ללא הודעה מוקדמת ועכשיו עליכם להתמודד עם דברים חדשים. בעבודה: הזדמנות טובה השבוע להצעה חדשה עבורכם, אל תהססו גם אם השכר לא לשביעות רצונכם. עסקים: שבוע שגרתי מאוד ללא שינויים, היזהרו מעסקה שאתם עלולים להפסיד בה. פנויים: מחלוקת בקשר קיים, טרם החלטתם מה רצונכם בקשר, מושכים, מתלבטים, ספקות וחוסר וודאות. הבהירו דברים. קשר חדש אמור להתחיל, אינכם במיטבכם, זה עתה רבים מכם סיימו קשר.

מזל דגים 19.2 - 20.3

שבוע הפכפך מאוד, אתם משנים ומשתנים כל פעם לכיוון אחר. זהו שבוע שתצטרכו לסגור מעגלים ולהתחיל הרבה דברים מחדש. בעבודה: רבים מכם יתחילו השבוע מקום עבודה חדש מעניין מאתגר מאוד, עם המון הצלחה, במקום הנוכחי צפוי קידום השבוע. עסקים: לקראת סופ"ש תצליחו ליצור קשרים חדשים עם אנשים מן העבר הקשורים לחו"ל עסקה גדולה על הפרק. פנויים: קשר קיים, לא ברור לכם, אתם רכושניים ואובססיביים מאוד, עדיין לא מיציתם.

 

מזל טלה 21.3 - 20.4

תקופה חדשה בפני רבים מכם, מעבר בית, שינויים, לימודים. בעבודה: אתם ראשונים תמיד, מעריצים אתכם הממונים שלכם, אתם חשים תחושת הקרבה וויתור, עושים הכול במסירות ועדיין השכר לא מצדיק והתפקיד נשאר במקומו. השאיפות שלכם גדולות. עסקים: נסיעה לחו"ל לצורך שותפות חדשה. פנויים: אתם מאוכזבים ממערכת יחסים שנסתיימה זה עתה, שחררו אתם אמורים להיכנס לקשר בתקופה הקרובה - קשר שיצליח לחבר אתכם לדמות אהובה וישכיח מכם את כל מה שהיה בעבר, לכו על זה.

מזל שור 21.4 - 20.5

אתם מתלהבים ושואפים לתוכניות חדשות, והשבוע תצליחו ליהנות מהישגים שעבדתם עליהם קשות עד כה. בעבודה: הצעה חדשה תוצע לכם ממקום העבודה הנוכחי, הצעה זה לא בדיוק מה שאתם שואפים, אך בהחלט תצליחו בעקבות זה להתקדם תוך 3 חודשים. עסקים: שבוע של סגירת חובות של חייבים, וסגירת חובות של מיסים ועוד. ביום חמישי פרויקט חדש יצא לאור. פנויים: קשר קיים, תתחילו להבין אחד את השניה. לאחר תקופה של אי וודאות, קשר חדש יתחיל ביום רביעי.

מזל תאומים 21.5 - 21.6

תוכניות משתנות, הפכפכים בדעות השבוע. בעבודה: נסיעה לחו"ל לצורך השתלמות ולצורך קידום בקרוב לתפקיד אחר ומתקדם. עסקים: שבוע לא קל בתחילתו, אך לקראת סופ"ש תצליחו לאזן פערים ולחתום על חוזים חדשים, מכירות קניות יצליחו בסופ"ש. פנויים: קשר קיים, מתחילים לחשוב על מגורים משותפים ואפילו הצעות נישואין יתקבלו בברכה השבוע.

מזל סרטן 22.6 - 22.7

תחושת ויתור והקרבה בכל תחומי החיים, כך אתם מרגישים, אתם למען כולם, זיכרו את עצמכם לפעמים. בעבודה: צפוייה לכם הצלחה גדולה מאוד והפעם יוצעו לכם שתי הצעות שיהיה קשה לכם להחליט במה לבחור, ובכל זאת תצטרכו לבחור, דילמה. עסקים: שבוע טוב מאוד לעסקאות חדשות ולפרסום שיווק יעיל ומצליח. פנויים: הגיע הזמן להשקיע בקשר חדש שיפתיע ,קשר מוצלח מאוד.

מזל אריה 23.7 - 22.8

התלבטויות שלכם לגבי הרבה דברים שאינם בטוחים בחייכם, הגיע הזמן לעשות סדר. בעבודה: אתם מצליחים מאוד, הצלחתם להוכיח את עצמכם, בעשיה ובכשרונות שלכם. כבר בקרוב תיזכו למעמד בכיר וגבוה או לשנוי תפקיד לגבוה יותר. עסקים: השבוע ממש לא קל, שינויים בתוכניות ביטול ודחיית פגישות. פנויים: בקשר קיים אתם מנסים לשקם ולשפר את הקשר הצד השני קמצן רגשית זה משפיע עליכם מאוד, אתם חשים ויתור ואי הבנה.

מזל בתולה 23.8 - 22.9

כל בני המזל קפדנים מאוד אסטטיים פתיל קצר והכול מהר ועכשיו, כך אתם בנויים. בעבודה: היזהרו מנסים להכשיל אתכם, פיקחו עיניים ואל תכנסו לויכוחים שלא שלכם. עסקים: חייבים לכם המון סיגרו מעגלי חייבים, המצב הכלכלי אינו משביע רצון. עסקים: עסקים חדשים ייפתחו השבוע ובהצלחה לכלל בעלי העסקים שבוע של התחדשות, חוזים ופרויקטים חדשים יצליחו השבוע. פנויים: אתם רגישים מידי ועם בני הזוג קצת קשה הרגישות מכשילה את הקשר, המוטיבציה ושמחת החיים לא כפי שהייתה.

מזל מאזניים 23.9 - 23.10

שבוע של מחשבה על שינוי מקום מגורים, לימודים חדשים על הפרק. מבחן גדול של מחשבים או מתמטיקה השבוע. בעבודה: אתם שואפים לגבוה יותר ועדיין לא מיציתם, כנראה שהשבוע יהיה גורלי בהחלטה. תצטרכו להחליט אם לפנות לממונים ולהתקדם או פשוט לשנות כיוון או תחום. עסקים: עסקאות חדשות שנקבעו לשבוע הזה תאלצו לבטל או לדחות עקב נסיבות לא צפויות. פנויים: תקופה לא קלה, רבים מכם בפסק זמן, מזמן לא הייתם בקשר רצוף, התאכזבתם, זה הרגע המתאים לשינוי, תתחילו קשר חדש כבר השבוע.

 

מזל עקרב 24.10 - 21.11

מעבר בית על הפרק, נסיעות לחו"ל ושינוי בחירת מקצוע. בעבודה: רבים מכם מרגישים שעליכם לעשות שינוי בקריירה, לשנות תחום, רבים הגיעו למסקנה שנמצאים במקום הנוכחי מתוך התחייבות ולא מרצון , כמן כן רבים מכם זמן רב ממתינים לשינוי תפקיד מטעם הממונים וזה לא קורה. עסקים: שבוע מוצלח, חוזים ייחתמו בהצלחה, קשרי חו"ל חדשים יתפתחו, שותפות חדשה על הפרק. פנויים: קשר חדש יתחיל השבוע תתלהבו והכול יתחיל מהר וימשיך מהר, תהנו מקשר רציני.

 

מזל קשת 22.11 - 21.12

נסיעות לצורך לימודים, טיולים ברחבי העולם, תהנו מכל רגע, אתם זקוקים לחופש. בעבודה: מרוצים מכם הממונים שלכם והשבוע רבים ייזכו לקבל תפקיד חדש ללא הודעה מוקדמת. עסקים: תחומי החשמל, התאורה והרהיטים יצליחו השבוע בגדול, קשרי חו"ל חדשים יתחילו קשרי חו"ל מן העבר יחזרו לחייכם ותצליחו יחד ליצור הרמוניה מעולה להרמת פרויקטים חדשים. פנויים: כדאי לשנות גישה כלפי בן או בת הזוג שלכם. אתם לא יכולים לקבל ביקורת וזה מקשה עליכם לחיות בהרמוניה.

מזל גדי 22.12 - 20.1

אתם תמיד בשליטה, כך אתם רגילים, הכול קטן עליכם, כך אתם חיים. בעבודה: הזדמנויות חדשות ייפתחו בפניכם השבוע, ותצליחו להוכיח את עצמכם ולקבל הצעת תפקיד בכיר או שינוי תפקיד לגבוה יותר. עסקים: התחלות חדשות בתחילת השבוע, עסקי נדל"ן יצליחו השבוע. לעסקים חדשים שייפתחו השבוע עדיין קשה עבורכם, סבלנות. פנויים: קשר חדש שהתחיל בלבל אתכם מעט, פתאום אינכם בטוחים או לא מבינים את הצד השני, קשר של שבוע אי אפשר לצפות הרבה, הכרתם באקראי עם המון אהבה, תנו לזמן לעשות את שלו ואל תמהרו  להחליט, דברים יסתדרו ועוד תיהנו מהקשר לאורך זמן.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה