"הסיעת": מוגבלי תנועה יוכלו לקבל שירותי הסעה רפואיים ללא עלות

setImageBanner('d90ba112-560b-4c2d-876f-88eee28f3c8c','/dyncontent/2020/9/30/0feabe6f-36ba-45c7-8e17-e5a5c2c056c7.jpg',11576,'',525,78,false,46569);

עמותת 'ושמחת' הסירו את הלוט מהרכב הרפואי הראשון בעיר שיסיע מוגבלי תנועה, ללא עלות. העמותה בניהולם של ריקי ואבי לרר ממשיכה לסייע לחולים ולבני משפחותיהם

ביום שני השבוע, בכניסה למיון החדש בבית הרפואה ברזילי באשקלון, קרתה היסטוריה חברתית: עמותת 'ושמחת' שפועלת כבר שמונה שנים במקום הזה לטובת החולים ובני משפחותיהם, השיקה רכב רפואי חדש שמטרתו להקל חולים מוגבלים ולסייע בהסעתם לקבלת טיפולים רפואיים אך לא רק.

"הסיעת" | צילומים: מייק אדרי | אלדד עובדיה
הטקס התקיים בנוכחותם של מנהל בית החולים, פרופסור יניב שרר, ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם, נציגים ממשפחת אלעזרא שתרמו את הרכב, דוברת בית החולים לשעבר, איילת קידר, אבי וריקי לרר מנהלי עמותת 'ושמחת', אישי ציבור ועוד.

ריקי לרר, מנהלת העמותה, דיברה ראשונה בפני הנוכחים בהתרגשות עצומה, על אף הכאב הגדול עם פטירת אביה לפני כשבוע בלבד בבית החולים 'ברזילי'. בדבריה ביקשה ריקי להודות לנוכחים ולתורמים היקרים שלקחו חלק עצום בפעילות העמותה במהלך השנים ובעיקר בסיוע לרכישת ה'סייעת' שעלותה רבה אך שוויה גבוה לאין ערוך.

ריקי לרר | צילומים: מייק אדרי, אלדד עובדיה

מנהל בית החולים הפרופסור יניב שרר סיפר לנוכחים עד כמה חשובה הפעילות של משפחת לרר בין כותלי בית החולים לצד הרופאים והאחיות. פרופסור שרר בירך את התורמים של ה'סיעת' והדגיש את חשיבותה בהצלת חיים.

פרופ' יניב שרר | צילומים: מייק אדרי, אלדד עובדיה

אורן אלעזרא התכבד לנאום בשמו ובשם משפחתו שתרמו רבות לעילוי נשמת הסבא והסבתא רבי ואירן דניאל ז"ל ששמם מופיע על ה'סיעת'. אלעזרא סיפר על המסירות הגדולה שהייתה לסבו ולסבתו, על השיעור החשוב לחיים שקיבל מהם על חשיבות התרומות למי שזקוק.

אורן אלעזרא | צילומים: מייק אדרי, אלדד עובדיה
עמותת 'ושמחת' מסייעת בעזרה למטופלים ובני משפחותיהם, חלוקת סלי מזון ותלושים בחגים, סיוע רפואי, סיוע בחינוך למשפחות מעוטות יכולת, רכישת תרופות עבור מטופלים, עגלת כיבוד ושתייה לרווחת המאושפזים, ושמונה שנים של פעילות בלתי פוסקת באירוח משפחות המאושפזים בביתם, במסירות אין קץ.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה