עבורנו הנשים, החתונה היא היום המאושר ביותר בחיינו. זוהי חגיגה שכל כולה שלנו, וזו הזדמנות נהדרת עבורנו לעוף עם הדמיון בכל הקשור לעיצוב השמלה, עיצוב השולחנות ועוד. שמלות לשושבינות הן רובד נוסף עליו יש לחשוב ובעיקר כשמדובר בשושבינות קטנות וקסומות. עבור הילדות, זהו חלום שמתגשם מכיוון שהן זוכות להיות מסמר הערב, ללבוש שמלה נסיכותית יפהפייה ומיוחדת.

איך בוחרים שמלות לשושבינות

כשמדובר בשושבינות ובעיקר בילדות שהתמזל מזלן להפוך לנסיכות ליום אחד ולקחת על עצמן תפקיד כל כך חשוב ואחראי (תארו לכם כמה הן מתרגשות!), יש להקפיד על מספר דגשים כאשר בוחרים להן שמלות. מכיוון שמדובר בילדות, איננו מעוניינים שירגישו לא בנוח:

- שמלה המתאימה לאופי של הילדה – שמלות לשושבינות הקטנטנות יהיו חייבות להתאים לאופי שלהן. כל ילדה רוצה להיות הכי מיוחדת בעולם, אבל להרגיש בנוח כשהיא עושה זאת. ייתכן מאוד שבמקרה אחד שמלה מרהיבה ומרשימה במיוחד תגרום לילדה אחת להרגיש נפלא, ואילו ילדה אחרת תהיה מעוניינת בשמלת שושבינה בסגנון אחר לחלוטין. הקשיבו לילדות, שימו לב לשפת הגוף שלהן כשהן מודדות את השמלות לראשונה.

 - שמלה ייחודית ויוצאת דופן – שמלות המיועדות לשושבינות תמיד יהיו יפות מאוד ומרשימות. אבל בשביל שהיא תמלא את ייעודה בצורה הטובה ביותר חשוב שהיא תהיה ייחודית ומעניינת. ובכל זאת יש לזכור שהשמלה מיועדת לילדה, ועל כן יש לשמור על קסם ילדותי שיהפוך את הילדה למרשימה ובעלת נוכחות, בשילוב של תמימות נסיכתית.

 -  נוחות מעל לכל – שמלות לשושבינות יגיעו במגוון רחב של צורות, גדלים וצבעים. יש לזכור שהילדה אמורה לבלות בתוך השמלה הנבחרת שעות ארוכות, ולכן מלבד היות השמלה יפהפייה ומרהיבה עליה גם להיות נוחה. ילדה שלא נוח לה, לא תהסס להראות זאת. ורק ביננו, חבל על ילדה שהושקע בה על שמלה חדשה ושאינה מרוצה ממנה או שאינה מצליחה ליהנות.

 -  ומה לגבי המחיר? - רכישת שמלה לשושבינה יוצרת התלבטות; מחד, הרי מדובר בפריט לבוש חד פעמי. לרבים מאיתנו לא יהיה פשוט להשקיע סכומים גדולים מידי עבור שמלה לערב אחד. מצד שני מדובר באירוע ענק גם עבור הילדה, שמקבלת תפקיד משמעותי ומרגש כל כך עבורה. מומלץ מאוד לבחור בשמלה שתצליח לאזן בין מחיר משתלם ואיכות גבוהה, כאשר בראש ובראשונה הפרמטר החשוב ביותר עבורנו – הוא הנוחות עבור הילדה.

לכל נסיכה מגיע יחס אישי

לצד דגמים מרשימים וייחודיים, המטרה היא להעניק לכל נסיכה שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקשבה מלאה ושיתוף פעולה, עד למציאת השמלה המושלמת. בסטודיו המקצועי מבינים כי שמלות לשושבינות הן לא עניין של מה בכך, רחוקות מלהיות עוד שמלה רגילה שתשכב בארון שלכן. ממש כפי שכלה מתרגשת לקראת היום המיוחד שלה, גם השושבינות מתרגשות ללוות אותה ולקחת חלק ותפקיד חשוב ביום המיוחד.

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח