ניאגרות סמויות מותקנות כבר בבתים רבים בישראל ומספרן עולה מיום ליום. באופן טבעי, יש בהן תקלות מדי פעם. לעיתים מדובר בתקלות מהותיות ולעיתים בתקלות קטנות. הצוות המיומן שלנו מכיר את הנושא על כל רבדיו ולכן מבצע את התיקונים באופן מקצועי ביותר.

כל מי שבונה בית חדש או מבצע שיפוץ מאסיבי בדירה נחשף לניאגרות החדשות הללו שיוצרות נראות מרשימה הרבה יותר בחדרי האמבטיה והופכת אותן לחדרים קלאסיים ומרשימים. בנוסף לכך הימצאותן בחדר הרחצה יוצר עבודה הרבה יותר קלה בתחום הניקיון היום יומי, דבר שהוא חשוב במיוחד.

תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרות סמויות מצריך מהטכנאי ידע וניסיון רב כדי לתקן את התקלה דרך פתח השירות. אף על פי שמדובר בפתח קטן אפשר לבצע דרכו כמעט כל תיקון.

יצרני הניאגרות הסמויות הקדישו מחשבה רבה בתכנון סוג זה של ניאגרות כשהמטרה הייתה ליצור אפשרות לתקן את כל סוגי התקלות דרכו.

ברוב המקרים תיקון ניאגרות סמויות אינו מצריך פעולה של שבירת הקירות והורדת אריחי הקרמיקה המודבקים עליהם, דבר שגורם להרבה מאד לכלוך, זמן עבודה ארוך ומיותר ועלויות גבוהות. אחת הבעיות הנגררות עקב הוצאת האריחים היא מציאת אריחים זהים שלא תמיד נמצאים כבר במלאי של היבואן.

עבודה מקצועית

העובדים שלנו מלווים את כל נושא הניאגרות הסמויות מאז הגיעו ארצה לפני שנים רבות ולכן הם מכירים את כל הדגמים הן הישנים והן החדשים ואת דרך הפעולה של כל אחת מהן.

עם השנים והקדמה הטכנולוגית שכללו היצרנים את שיטות העבודה, התקינו חלפים בטיב מעולה ובאיכות חסרת פשרות כדי שמספר התקלות יהיה מועט ככל האפשר.

תקלות בניאגרות סמויות

מי שמשתמש בניאגרות סמויות ושומע מדי פעם טפטוף בתוך הקיר או רעשים שונים של מים גם כשלא מדיחים את האסלה, או נוצר מצב שהלחצן נתקע במהלך פעולת ההדחה, אלו הן תקלות אופייניות ויש לבצע תיקון ניאגרות סמויות.

הטכנאי המגיע לחדר הרחצה, פותח את הניאגרה ובודק את מצבה. יש מקרים קלים שבהם מחליפים גומייה שנשחקה ובכך הסתיים התיקון ויש מקרים שאחד החלפים נפל או נשחק ולכן אינו מבצע את ייעודו.  איש השירות יחליף אותו. סוג נוסף של תקלות הוא חוסר איזון במפלס המים עקב תקלה במצוף. יש לחזק את המצוף כך שמפלס המים יהיה אחיד לאורך כל היום.

עלויות של תיקון ניאגרות סמויות

טכנאים מנוסים המגיעים לתיקון ניאגרות סמויות מבצעים את התיקון תוך פרק זמן קצר, כיוון שהם עולים די מהר על התקלה, מבצעים את התיקון הנדרש וסוגרים שוב את פתח השירות.

לקוחות רבים חוששים ממקרה בו התקלה תיצור מצב שיש לפרק את האריחים והם מרוצים ונרגעים כשהם מבינים שמדובר בתחזוקה שוטפת של פריטים קטנים.

תיקון של אחת מהתקלות האופייניות לניאגרות הסמויות עולות בדרך כלל בין - 500-250 ₪.

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח