יש הרבה אנשים שהחלום הכי גדול שלהם זה לעוף. זה כמובן לא יקרה, אבל הדבר הכי קרוב לזה, תחושה של נוף עילאי, שחרור וחופש באוויר ממש כמו ציפור אפשר לקבל בצניחה עם מצנחי רחיפה. הפעילות המושלמת והאולטימטיבית כדי להרגיש שאתם באמת בשמיים.

אם למשל אתה שובר את הראש איך להציע לבת הזוג שלך הצעת נישואין, אם יש לחבר שלך ששירת בצנחנים יום הולדת והוא מתגעגע לחוויית הצניחה, אם אתם זוג שרוצה לחוות חווית אקסטרים ביחד- אין כמו מצנחי רחיפה לחבר אתכם בין השמיים לארץ בין שלמות למעוף הציפור. חוויה חד פעמית שלא מהעולם הזה.

מה זה בדיוק מצנח רחיפה?

מצנח רחיפה הוא סוג של כנף שיש לו פתחים מקדימה. האוויר שנדחס פנימה גורם לכנף להתנפח ואז היא מתמלאת באוויר. המצנח עצמו מחובר באמצעות מיתרים לרתמה המתחברת גם עם אבזמים המשמשים כמובן להגנה. מצנח הרחיפה מתקדם בדרך כלל בקצב של 22-60 קמ"ש. יש לו שתי ידיות בלמים וכדי לשלוט בכלי התעופה המדהים הזה, יש להאט בצד אחד ואז השליטה בידיכם.

חוויית מצנחי רחיפה המוצעת באתר SPORTX, מתרחשת ברחבי הארץ, לאורך המצוקים, מפסגות ההרים, או במקומות אידיאלים וגם בטוחים. יש לציין כי המיקומים הנבחרים על ידנו בקפידה ומאפשרים צניחה בטוחה אך גם ייחודית במראה ובנוף. כל מי שעשה צניחה דרכנו, חזר לחוש את החוויה הקוסמית הזו, לגעת בשמיים. תרתי משמע.

למה אתנו?

  • מצנחי רחיפה משוכללים ובטוחים.
  • מיקומי צניחה מרתקים המעניקים חווית צניחה.
  • חברה בעלת ותק ניסיון וצוות מדריכים מיומן.
  • שיתוף פעולה עם כל התארגנות מבוקשת: הצעת נישואין וכד'
  • הדרכה צמודה בכל רחבי הארץ.
  • עלויות סבירות ותמורה מלאה לכספכם.
  • ציוד ואביזרים חדישים ומודרניים.

מהי חווית אקסטרים?

מצנחי רחיפה הם חלק מספורט אתגרי, אשר כשמו כן הוא. הוא מציב בפנינו אתגר. לנצח את הפחד, את החששות, את עצמנו, את החרדות והספקות שיש לנו. כמובן שספורט אתגרי טוב, חייב להיות גם בטיחותי בציוד, בעזרים, בהדרכה ועוד. בעיקרון ספורט אתגרי מתאים לאנשים שרוצים ואוהבים להתרגש, שאוהבים חידושים והמצאות ושמספיק אוהבים את עצמם כדי למתוח את הגבולות אבל במידה שתגרום לאדרנלין שלהם ולסיפוק העצמי לנסוק לגבהים. תרתי משמע.

כשאתם מנצחים את הפחד, עולים על מצנח רחיפה, מרחפים בין שמיים וארץ וזוכים לחוויה ריחוף מיוחדת במינה, השליטה בחייכם שלכם ובפחדים שלכם בידיים שלכם.

אז שיהיה ריחוף נעים... 

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח