מערכת אשקלונים | צילום: מתוך ערב ההשקה 

סניף 'קפה קפה' אשקלון הממוקם בהיכל התרבות, התמלא השבוע מפה לפה בחובבי סושי. הערב שהתקיים למוזמנים בלבד, נועד בכדי להשיק את תפריט הסושי החדש שגם הוא מהווה חלק מהריענון שמביאה עמה ההנהלה החדשה למקום. בערב נכח ראש העיר בפועל, תומר גלאם, חברת המועצה, שרה זכריה, מנהלת היכל התרבות, אילנה גנון, עיתונאים, אנשי עסקים ומכובדים נוספים.

במסגרת הטעימות הוצג התפריט שנבנה על ידי השף אלכס ניקולסקי שנחשב לאחת ההבטחות הגדולות בעולם הסושי הישראלי והפך להיות שם דבר בתחום הקולינריה בכל הקשור לאוכל היפני. אמו של אלכס, מכינה בעצמה את הסושי לאחר שלמדה מבנה על רזי המקצוע.

בתפריט תוכלו למצוא רולים מיוחדים של סושי כמו רול "חלומי קראנץ'" בו מוגשת גבינת חלומי בציפוי פנקו חם עם סלמון פוי בטריאקי. כמו כן, ניתן למצוא רול "סושי צ'יז" בו סלמון צלוי ומעליו גבינת מוצרלה, עטוף בסלמון ועלה סיגר בטיגון עמוק.הסושי יוגש בימים שני ורביעי במסעדה ויהיה זמין גם במשלוחים. מנהל המקום החדש, קובי טקייה מסר כי: "משהו חדש וטוב קורה בקפה קפה אשקלון. לסניף בהיכל התרבות באשקלון יש המון פוטנציאל מכיוון שזהו אינו סניף רגיל של הרשת: יש לנו מנות ספיישל ייחודיות למקום, ניתן לקיים כאן אירועים של עד אלף איש ועכשיו גם יש לנו תפריט סושי איכותי ביותר. בוצעו המון שינויים אם בהיבט הקולינרי ואם בהיבט השירות על מנת לייצר חוויה נעימה וטעימה לסועדים אצלנו. אני מזמין את כולם להגיע ולהתרשם מהשינוי שביצענו במקום וליהנות מאוכל איכותי, אווירה נעימה ושירות מצוין".